معرفی بیمه مسافرتی سامان

سفر برای هر کسی معنای خاص خود را دارد. فرقی نمی کند، چه بار اول باشد که کوله بار سفر بسته اید چه چمدانتان همیشه در گوشه خانه آماده باشد، به احتمال فراوان در آستانه مواجهه با تجربیات جدید و هیجان انگیزی هستید که برای همیشه در خاظرتان خواهد ماند.

بدون شک پا گذاشتن در سفر تجربیات گوناگون و فراوانی را با خود به همراه خواهد داشت. اما به خاطر داشته باشید، زمانی سفر شما موفقیت آمیز خواهد بود که افسوس و پشیمانی یکی از این تجربیات نباشد.

فرقی ندارد که در مجلل ترین هتل های پنج ستاره اقامت داشته باشید یا اینکه با کوله پشتی بر دوش در حال گذر از طبیعت، نکته مشترک بین تمام سفرها این است که شما نمی توانید جزء به جزء سفر خود را از قبل پیش بینی کنید.

هیچ کس از قبل و با قصد قبلی برای ایجاد اتفاقات و دشواری ها در سفر برنامه ریزی نمی کند، اما متاسفانه حادثه خبر نمی کند. سفر یک ماجراجویی جدید است و هر ماجراجویی با ریسک و خطر روبرو است.

به یاد داشته باشید که تعطیلات شما بسیار بار ارزش تر از آن هستند که بخواهید به مشکلات و حوادث احتمالی امکان خراب کردن آن را بدهید. بنابراین عاقلانه ترین کار این است که پیش از سفر به دنبال راه چاره ای برای این مشکلات احتمالی باشید.

بیمه مسافرتی سامان راه حل مناسب شما در این مواقع است. در ادامه با تعریف و جزئیات این بیمه آشنا می شویم.

بیمه مسارفتی سامان چیست؟

بیمه مسافرتی نوعی از بیمه در شرکت سامان است که با خرید آن از خود دربرابر تعداد بالایی از ضرر وزیان ها و خطرات بالقوه مالی در زمان مسافرت به خارج از کشور محافظت می کنید.

مزایای بیمه مسافرتی سامان

بیمه سامان با بهره گیری از خدمات ارتباطی 24 ساعته فارسی زبان به تمام نقاط دنیا، هزینه های اضطراری پیش آمده در سفر مانند هزینه های ناشی از بیماری یا آسیب های فیزیکی یا مشکلات اورژانسی دندانپزشکی ، هزینه های گم شدن یا تاخیر در دریافت بار، هزینه های مرتبط با فوت مسافر، هزینه های مشاوره های حقوق در کشور مقصد و بسیاری دیگر از هزینه های اضطراری را پوشش می دهد.

نحوه خدمات رسانی بیمه مسافرتی سامان

بیمه گزار می تواند در زمان بروز حادثه با شماره های تماس مندرج در بیمه تماس بگیرد. از اینجا به بعد شرکت بیمه پیگیر امور خواهد بود و بیمه گزار نیاز به پرداخت وجه ندارد. در غیر اینصورت، بیمه گذار بعد از اتمام سفر باید اسناد و مدارک مرتبط با حادثه و هزینه ها را به بیمه تحویل داده و هزینه خود را دریافت کند.

انواع بیمه نامه های مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان به انواع مختلفی از بیمه های مسافرتی مانند بیمه سفر تفریحی، بیمه سفر تجاری، بیمه سفر دانشجویی، بیمه سفر ورزشی و مانند آنها را فراهم کرده است.

از جمله خدمات جدیدی که در بیمه مسافرتی سامان زعفرانیه عرضه می شود، دو طرح بیمه مسافرتی جدیدی است که جبران هزینه های ناشی از کرونا ویروس در مقصد را تضمین می کنند.

تهیه بیمه مسافرتی سامان

معمول ترین روش تهیه این بیمه مراجعه مستقیم به بیمه مسافرتی سامان زعفرانیه است. در این روش ضمن گفتگو با مشاوران با تجربه و کسب راهنمایی از آنها، بهترین و مناسب ترین گزینه متناسب با سفر خود را با کمترین هزینه خریداری نمایید.

شایان ذکر است که با توجه به شرایط فعلی جامعه، نیاز الزامی به حضور نیست. روش دیگر پیش روی شما این است که از طریق تماس تلفنی یا با استفاده از ابزارهای فضای مجازی با بیمه مسافرتی سامان منطقه یک ارتباط برقرار کرده و بیمه متناسب با نیاز خود را به سرعت و از راه دور تهیه کنید.

Add a comment