از کجا اقدام به خرید فالوور 100درصد واقعی بکنیم

اینکه خرید فالوور برای بالا بردن بازدید و فروش صفحات کاری در اینستاگرام ارزش دارد و به سود مالک کسب و کار تمام می شود یا خیر، جای بحث دارد. عده ای این کار را مفید می دانند و عده ای دیگر ارزشی برای آن قائل نیستند و معتقد اند حتی باعث افت پیج نیز می گردد. ولی نکته حائز اهمیت این است که در صورتی مرجع خرید فالوور اینستاگرام ارزشی ندارد که تمامی  پکیج خریداری شده شامل فالوورهای غیرفعال و فیک باشد. ولی اگر فالوور واقعی ایرانی ارگانیک خریداری کنیم، باعث افت پیج و ایجاد خسارت برای کسب و کار نمی گردد.

در سال های اخیر متخصصان دیجیتال مارکتینگ دائما درباره خرید فالوور به کسب و کارها هشدار می دهند که این کار دارای لطمات جدی برای آن هاست و باعث بسته شدن صفحات می شود. زیرا اینستاگرام ساز و کار مقابله ای با خرید فالوور و تزریق آن به صفحات دارد و این صفحات را جریمه می کند ولی در عمل می بینیم این حرف خیلی صحت ندارد. زیرا صفحات بسیاری وجود دارند که برای افزایش بازدید خود، فالوور می خرند و اگر این گونه می بود در طول روز بسیاری از صفحات بسته و معلق می شدند.

پرسش هایی که مطرح می شود این است که آیا فروشندگان پکیج های افزایش فالوور تماما فالوور واقعی می فروشند یا آیا خرید فالوور 100 درصد ارگانیک و فعال برای پیج صحت دارد یا نه. پاسخ به این پرسش ها مطلق نیست و قطعی نمی توان درباره آن اظهار نظر کرد ولی علی الظاهر بدیهی است که بسیاری از سایت های فروش فالوور در پکیج های خود فالوورهای فیک و غیر ارگانیک نیز می فروشند.

شاید شما نیز به عنوان یک کسب وکار آنلاین یا حتی کاربرعادی در پی این باشید که در مدت اندک ره 100 ساله را یک شبه پیموده و علامت k را کنار تعداد دنبال کنندگان خود ببینید که بسیار موضوع وسوسه انگیز جذابی است ولی این امر ممکن نیست و بی شک یک شبه و در کوتاه مدت نمی توان تعداد فالوور را به طرز قابل توجهی افزایش داد.

چنین کاری و پیمودن این ره صد ساله در یک شب تنها از طریق خریدن فالوور امکان پذیر است. زیرا زمانی که اقدام به خرید فالوور می کنید، تعداد دنبال کنندگان صفحه تان به سرعت رو به افزایش می گذارد و این افزایش تا جایی ادامه می یابد که شما درباره افزایش آمار فالوورهایتان به آسودگی خاطر نزدیک شوید.

اگر از ما سوال شود که آیا با خرید فالوور می توان در فضای رقابتی اینستاگرام رشد کرد باید گفت بله حتی افراد مشهور و سلبریتی ها نیز مشتری سایت های خرید فالوور هستند و برای دیده شدن بیشتر و گرفتن تعامل از کاربران اقدام به خرید فالوور می کنند. ضمن اینکه هزینه و وقت بسیار کمتری نیز نسبت به اقدامات تبلیغی لازم دارد ولی باید توجه داشت که هر سایت و فروشنده ای نیز مورد اعتماد نیست و اگر قصدتان بهره بردن از فالوورهای خریداره شده است، خرید فالوور 100 درصد فیک و غیر فعال کار اشتباهی مهلک و احمقانه است و باعث ریزش در صفحه شما می شود. زیرا در دراز مدت ساز و کار اینستاگرام این فالوور های فیک را تشخیص داده و حذف می کند و این باعث افت و ریزش در صفحه شما و پایین آمدن اعتبار کاری شما در بین رقبا می گردد.

اگر واقعا به دنبال افزایش بازدید و دنبال کننده در صفحه خود هستید، باید فالوور واقعی و فعال ایرانی خریداری و جذب کنید نه فالوور فیک غیرفعال که باعث ریزش و شکست کسب و کار شما گردد.

ممکن است این فکر به سرتان بزند که به جای خرید فالوور، صفحه با تعداد فالوور بالا خریداری کنید اما باید بدانید که خرید پیج در بسیاری موارد مقرون به صرفه نمی باشد. زیرا ممکن است دنبال کننده های آن فیک و غیرفعال باشند. افزون بر این، قیمت صفحات با تعداد فالوور بالا، بسیار زیاد است و شما می توانید همین هزینه و شاید کمتر از آن را به خرید فالوور از وبسایت های معتبر اختصاص دهید و برد کنید ولی در عین حال همه چیز به خود شما و رغبت شما باز می گردد که صفحه با فالوور بالا خریداری کنید یا اقدام به خرید فالوور واقعی و فعال بنمایید.

یکی از دغدغه های پیش روی خریداران فالوور در اینستاگرام، این است که فالوورهای خریداری شده واقعی هستند یا فیک و این که از کجا می توانند فالوورهای واقعی و فعال خریداری کنند. حقیقت امر این است که اکثریت وبسایتها و صفحات فروشنده فالوور، فالوور واقعی نمی فروشند و در واقع می توان گفت اصلا سایتی برای فروش فالوور واقعی وجود ندارد و بیشترشان فیک فروشند و تنها تعداد اندکی از سایت ها در زمینه فروش فالوور فعال  و واقعی فعالیت دارند ولی با قیمت های نجومی و گزاف که برای بسیاری از خریداران به صرفه نیست.

نکته دیگری که در بحث خرید و جذب فالوور واقعی مطرح است نگرانی از ریزش است و در پاسخ باید گفت که وقتی حتی فالوور واقعی خریداری کنید بازهم قطعا امکان ریزش وجود دارد زیرا این فالوور ها نیز توسط کاربران عادی و فعال مدیریت می شوند و به دلایلی از جمله عدم علاقه به محتوای ارائه شده توسط شما و همچنین جذب شدن اجباری به صفحه تان ممکن است صفحه شما را ترک و پیج شما را با ریزش مواجه سازند.

تنها فالوورهای فیک و غیرارگانیک هستند که ریزش در بینشان وجود ندارد و یا خلی کم است زیرا توسط اشخاص حقیقی اداره نمی شوند در نتیجه اصلا صفحه شما را بررسی و بازدید نمی کنند که بخواهند آن را آنفالو کنند.

اگر شما اقدام به خرید فالوور 100 درصد واقعی و ارگانیک بکنید می توانید از آن ها انتظار لایک کردن هم داشته باشید. زیرا این اکانت ها توسط اشخاص مدیریت می شوند و به هر حال امکان دارد به محتوای شما واکنش نشان دهند. از طریق لایک، کامنت گذاشتن زیر پست هایتان و ریپلای کردن استوری های شما ولی اگر فالوور فیک و غیرفعال خریداری کنید، چنین انتظاری نباید داشته باشید که در ضمن خرید فالوور آمار لایک و کامنت در صفحه تان نیز بالا رود که دلیل آن پر واضح است.

سایت دیجی فالوور یکی از وبسایت های رسمی و معتبری است که خدمات فروش فالوور 100 درصد واقعی را با بالاترین کیفیت ممکن و پشتیبانی فوق العاده عالی، ارائه می نماید. در این سایت، شما با در دست داشتن کد تخفیف، می توانید از تخفیفات بیشتر هنگام ثبت سفارش بهره مند شوید و با خیال راحت و اعتماد کامل در این سایت ثبت سفارش کنید.
آوازه شهرت و اعتبار و کیفیت دیجی فالوور زبان زد همگان است.

در این مطلب به شما درباره فالوور فعال و فیک توضیحاتی مختصرا داده شد و از اهمیت افزایش فالوور در بهره وری صفحه تان آگاه شدید و دانستید که تنها تعداد معدودی از وبسایت ها در زمنیه فروش فالوور 100 درصد واقعی فعال اند که قیمت و تعرفه هایشان گران است.

اگر هدف تان رشد و دیده شدن در فضای اینستاگرام است خرید و جذب فالوور یکی از فاکتورهای اصلی و مهم است ولی فالوور واقعی و فعال نه فالوور فیک که باعث از بین رفتن اعتبار شما گردد و اگر می خواهید فالوور بخرید حتی الامکان از خرید فالوور فیک خود داری کنید.

Add a comment